Aktovka Denos Blackwood
Aktovka Denos Blackwood
Tato aktovka z vysoce kvalitního plátna kombinuje moderní styl a praktičnost. Kontrastní lemování z hnědé kůže dodává doplňku ušlechtilý a ucelený vzhled.
Hlavní oddíl na zip je vybaven měkkou ochrannou kapsou s fixací elastickým pásem na suchý zip, do které se vejde notebook o rozměrech 33 x 25 cm (14 palců). Dodatečnou ochranu obsahu zajišťuje hnědá kožená klopa na dvou magnetických zapínáních.
Hlavní vlastnosti
Největší přednosti
- Odolné a pevné bavlněné plátno s vysokou gramáží.
- Speciální polstrovaný oddíl pro bezpečnou přepravu 14" notebooku.
- Spolehlivý systém uzavírání: zip a navíc kožená klopa na magnety.
- Promyšlené vnitřní uspořádání pro psací potřeby a drobnosti.
- Široký, vysoce odolný popruh pro pohodlné nošení na rameni.
- Pojme dokumenty formátu A4.
Vnější design
- Kožená klopa se dvěma přezkami na magnetické patentky.
- 2 velké nakládané kapsy na přední straně se zavíráním na magnetické patentky.
- 1 velká integrovaná kapsa na zadní straně na dvě magnetické patentky.
- Pohodlné ucho a dekorativní kožené prvky.
- Široký, extrémně pevný popruh z kvalitního popruhového textilu.
Vnitřní uspořádání
- 1 hlavní prostorný oddíl na zip.
- 1 vnitřní měkká ochranná kapsa pro notebook 14".
- 3 menší kapsy na drobnosti (z toho jedna na zip).
- 2 poutka na pera a tužky.
Technické parametry
- Svrchní materiál: kvalitní plátno (canvas) a přírodní kůže
- Podšívka: bavlněná
- Barevné provedení: plátno v barvě šedé, hnědá kožená klopa, přezky a doplňky
- Rozměry: 35 × 27 × 10,5 cm
- Výška ucha (světlost): 5 cm
Parametry
| Materiál: | Plátno |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Určení: | Pánské |
| Rozměry (D × V × Š): | 35 x 27 x 10,5 cm |
| Hmotnost (kg): | 1,0 |
| Typ zapínání: | Na zip, Na magnet |
| Barva kování: | Bronz |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Velikost notebooku: | 14" |
| Velikost notebooku (D × V): | 33 x 25 cm |
| Ramenní popruh: | Ano |
| Délka popruhu (cm): | 73-130 |
| Způsob nošení: | Do ruky, Přes rameno |
| Na formát A4: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |







