PŘI NÁKUPU NAD 1 000 KČ - DOPRAVA ZDARMA

Blog

Péče o výrobek - Čištění

Praní jakýchkoliv kožených výrobků je zakázané. Pravá kůže se může při vstřebávání vlhkosti smršťovat a po vyschnutí se stává příliš tvrdá.


Pánská cestovní taška z pravé kůže.

Pánská cestovní taška z pravé kůže

Naše pánské tašky z pravé kůže se liší především vysokou kvalitou šití a materiálů. Pohodlná ucha usnadní nošení a spolehlivé kování z Japonska dodají jistoty při používání.


Batohy

V moderním světě je těžké si představit praktičtější a pohodlnější tašku pro přenos věcí než stylový pánský kožený batoh. 


Pánské kožené tašky

Pánské kožené tašky na 13"- a 16"-palcové notebooky, které jsou prezentované v katalogů, vystupují jako vynikající náhrada za běžné brašny v každodenním životě muže. 


Cestovní taška

Cestovní taška je nezbytným doplňkem moderního obchodního a aktivního života, který doprovázejí časté pracovní cesty. Na několikadenní cesty je zapotřebí menší ale prostorná taška na osobní věci a doklady. 


Jak odlišit pravou kůži od umělé?

Umělá kůže totiž, jak je známo, je méně kvalitní a odolná při používání, avšak se ji nezřídka snaží vydat za pravou. K výrobku z pravé kůže musí být přiložen odpovídající vzorek v podobě miniaturní zvířecí kůže. 


Zpracování a druhy pravé kůže.

Kůže je jeden z nejstarších materiálů používaných člověkem. Zpracování kůže je tedy jedním z nejstarších řemesel na Zemi. 


Jak vybrat pánskou tašku?

Velký sortiment kožených tašek v moderních obchodech vede k tomu, že zákazník nemá dostatek času na to, aby si prohlédl všechny modely, které jsou k dispozici.