PŘI NÁKUPU NAD 1 000 KČ - DOPRAVA ZDARMA

O nás

 

Vážení přátelé,

vítáme Vás na stránkách naší společnosti VALMIO. Již více než 15 let vyvíjíme a vyrábíme výrobky z pravé kůže za účelem prodeje po celém světě. Během této doby jsme získali dostatek zkušeností a co je nejdůležitější, pochopili jsme priority našeho spotřebitele. VALMIO je vertikálně integrovaná společnost, to znamená, že vytvořila celý řetězec - od nákupu materiálů, přes proces dokonalé výroby až po prodej klientovi. To nám dává příležitost spolehlivě kontrolovat výsledek, stejně jako neustále experimenty a kreativitu ve všech fázích. 

   Filozofie společnosti VALMIO je založena na eleganci a výzvě zároveň, což je u moderních luxusních módních značek obtížné najít. Pokud chcete zdůraznit své sebevědomí a sofistikovanost stylu, svěřte se nám.

     Jedním z našich hlavních směrů je pánská móda, konkrétně pánské tašky a doplňky z pravé kůže. Naše výrobky vyrábíme pod značkami: VALMIO, M.HELENS, TOM STONE. Jsme také výhradním zástupcem několika dalších značek, které sdílejí naše nápady a standardy kvality - VIF, GIORGIO FERRETTI...

Moderní modely vytvořené našimi designéry vás nenechají lhostejnými, zdůrazní váš dokonalý vkus a stanou se nepostradatelnými pomocníky v každodenním i pracovním životě nebo při jakémkoli cestování. Naši designéři vybírají a sdělují vám ty nejlepší trendy v moderní módě a ztělesňují je nové exkluzivní modely. Jsou vytvořeny námi, aby zdůraznily individualitu vašeho/vašeho opravdového muže. Značky VALMIO, M.HELENS, TOM STONE svou rozmanitostí uspokojí váš náročný vkus. Nebuďte obyčejní, buďte výjimeční uvnitř i vně kanceláře.

   Produkty VALMIO jsou vytvářeny jako nenahraditelní pomocníci v práci i v každodenním životě, na služební cestě nebo na cestě. Všechny drobnosti, které jsou pro vás důležité - kabely, klíče, karty, vaše oblíbené pero, stejně jako jakékoli přístroje, zařízení a dokumenty, budete mít pohodlně vždy po ruce. Naši technologové přemýšleli o spolehlivé ochraně vašich „asistentů“. Věříme a víme, že pohodlí je součástí vašeho úspěchu.

   Naší nejvyšší prioritou pro značku VALMIO vždy byla a bude kvalita a spolehlivost produktů. Veškeré naše příslušenství je vyrobeno z nejkvalitnější italské kůže. Používáme vyčiněné hovězí kůže nejvyšší kvality. Jedná se o pravou kůži nejvyšších standardů s přírodním povrchem – lícovým nebo anilinovým (anglicky „Full Grain“ nebo „Full aniline“), vyrobené z vybraných surovin. Každý produkt během výroby prochází několika páry rukou skutečných profesionálů.

 Výběr vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s nejjemnějšími kovovými doplňky z Japonska, které vydrží spolehlivě a po dlouhou dobu, zaručuje delší životnost než výrobky z konvenčních obchodů. Hledáme kvalitní materiály po celém světě. Vážíme si klienta a pomáháme mu obklopit se spolehlivými, stylovými a vysoce kvalitními věcmi.

        VALMIO buduje a rozvíjí koncept estetického potěšení z dobrých věcí.

Kombinuje hmatové, vizuální, čichové a další vjemy, které vás každý den potěší používáním našich výrobků z pravé kůže. Neustále zdokonalujeme technologii a snažíme se vložit do každého nového modelu část sebe, aby Vám výrobky přinášely radost každý den a aby jste se s nimi cítili dokonalí za jakýchkoli okolností.

A pamatujte: 

              «Potěšení z dobré kvality trvá déle než radost z nízké ceny.»