Batoh Ceed 3.1 - green
Batoh Ceed 3.1 - green
Barva: Zelená
Prostorný a stylový batoh Ceed 3.1 je vyroben z odolného bavlněného plátna v kombinaci s kvalitní přírodní hovězí kůží. Skvěle se hodí pro každodenní městské nošení i delší cestování. Díky praktickému členění nabízí pohodlný přístup k uloženým věcem.
MATERIÁL:
-
Pravá hovězí kůže
-
Bavlněné plátno (kanvas)
-
Bavlněná podšívka
ROZMĚRY:
Délka: 24 cm
Výška: 47-57 cm
Šířka: 14,5 cm
Vlastnosti:
-
Velmi prostorný a pohodlný batoh
-
Vhodný pro město i na cesty
-
Dva velké přední kapsy pro rychlý přístup
-
Obsahuje ochrannou přihrádku pro 14" notebook s fixací.
-
Do hlavního prostoru se vejde 18" notebook bez fixace.
-
Kombinace přírodních materiálů a moderního designu
- Možnost zvětšení výšky až o 10 cm – při rozbalení horní části a uzavření pouze na zip
| Materiál: | Plátno |
|---|---|
| Barva: | Zelená |
| Určení: | Pánské |
| Rozměry (D × V × Š): | 24 x 47 x 14,5 cm |
| Hmotnost (kg): | 1,3 |
| Objem: | 20 L |
| Typ zapínání: | Na zip, Na magnet |
| Barva kování: | Bronz |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Velikost notebooku: | 14", 18" |
| Velikost notebooku (D × V): | 42 x 35 cm |
| Na formát A4: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |








