Batoh Valmio Branko
Batoh Valmio Branko
Obsahuje ochrannou přihrádku pro 13" notebook s fixací.
Do hlavního prostoru se vejde 14" notebook bez fixace.
MATERIÁL:
Pravá hovězí kůže
ROZMĚRY:
Délka: 28 cm
Výška: 38 cm
Šířka: 11 cm
Parametry
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Určení: | Unisex |
| Rozměry (D × V × Š): | 28 x 38 x 11 cm |
| Hmotnost (kg): | 1,1 |
| Objem: | 12 L |
| Typ zapínání: | Na zip |
| Barva kování: | Černý nikl |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Velikost notebooku: | 14" |
| Velikost notebooku (D × V): | 33 x 24 cm |
| Na formát A4: | Ano |
| Ochranný sáček: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |






