Batoh Valmio Hankook
Batoh Valmio Hankook – černý
Moderní městský batoh z voděodolného nylonu s prvky z pravé kůže. Stylová a praktická volba pro každodenní nošení do práce, na schůzky i cestování. Nabízí funkční vnitřní členění a prostor pro notebook.
Vlastnosti:
-
Materiál: Voděodolný nylon + pravá kůže
-
Barva: Černá
-
Rozměry: 42 × 27 × 18 cm
-
Obsahuje ochrannou přihrádku pro 14" notebook s fixací.
-
Do hlavního prostoru se vejde 16" notebook bez fixace.
-
Vnitřní kapsy na dokumenty, techniku a příslušenství
-
Přední kapsy s uzavíráním na silné magnety
-
Polstrované ramenní popruhy
Lehký, odolný a snadno udržovatelný
| Materiál: | Pravá kůže, Polyester |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Určení: | Unisex |
| Rozměry (D × V × Š): | 27 x 42 x 18 cm |
| Hmotnost (kg): | 1,0 |
| Objem: | 20 L |
| Typ zapínání: | Na magnet, Na šňůrku |
| Barva kování: | Bronz |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Velikost notebooku: | 16″, 14" |
| Velikost notebooku (D × V): | 37 x 26 cm |
| Na formát A4: | Ano |
| Ochranný sáček: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |









