Cestovní taška Valmio Boston BL92
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
(1)
Počet hvězdiček je 5 z 5
Cestovní taška Valmio Boston BL92
Stylová a prostorná cestovní taška z pravé hovězí kůže. Ideální volba pro krátké výlety, víkendové pobyty, služební cesty nebo návštěvy posilovny. Vyniká moderním designem, kvalitním zpracováním a vysokou funkčností.
Hlavní vlastnosti
Největší přednosti
- Vyrobena z tlusté a odolné hovězí kůže.
- Stylový design s nadčasovým charakterem.
- Praktická a prostorná – vhodná jak na cesty, tak i do fitka.
- Vnitřní kapsy pro lepší organizaci věcí.
- Kvalitní kování a zipy.
- Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh pro pohodlné nošení.
- Pevná kožená ucha pro snadné přenášení.
- Ochranné nožky – chrání dno tašky před poškozením a odřením.
Vnější design
- Nastavitelný, odnímatelný, pevný a odolný popruh z pravé kůže a popruhového textilu s širokou posuvnou ramenní podložkou.
- Pevné dno pro stabilitu.
- Ochranné nožky.
- Kožený adresář na zavazadlo.
Vnitřní uspořádání
- 1 hlavní prostorný oddíl se zavíráním na zip.
- Ochranná polstrovaná přepážka s fixací pro notebook s úhlopříčkou až 14".
- 3 menší vnitřní kapsy (z toho 1 na zip, 2 bez zapínání, a 2 držáky na pera).
Technické parametry
- Svrchní materiál: pravá hovězí kůže.
- Podšívka: kvalitní textilní.
- Barevné provedení: hnědá
- Výška uch (světlost): 10 cm
- Délka uch: 33 cm
Parametry
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Určení: | Pánské |
| Rozměry (D × V × Š): | 43 x 29 x 15 cm |
| Hmotnost (kg): | 0,7 |
| Objem: | 19 L |
| Typ zapínání: | Na zip |
| Barva kování: | Černý nikl |
| Velikost notebooku: | 14" |
| Velikost notebooku (D × V): | 33 x 24 cm |
| Ramenní popruh: | Ano |
| Délka popruhu (cm): | 82-138 |
| Způsob nošení: | Do ruky, Přes rameno |
| Ochranný sáček: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
Peter Kohút
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Klady+ taška má kvalitné, precízne spracovanie
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...více
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...více
Zápory- taška mohla byť pri dodaní vyplnená papiermi, aby držala tvar
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.














