Taška z pravé kůže Valmio B09H
Kožená taška na notebook Valmio B09H
Popis: Kožená taška na notebook Valmio B09H je vyrobena z kvalitní přírodní hovězí kůže typu Crazy Horse s matnou strukturou, která časem získává krásnou patinu. Taška je velmi prostorná, má dva samostatné kapsy na zip, kožený ramenní popruh a zadní popruh pro upevnění na kufr. Kvalitní kovové zipy a samostatná přihrádka na notebook s přepážkou zaručují praktičnost pro každý styl.
Materiál: Kvalitní přírodní kůže (Crazy Horse)
Rozměry: Délka 40 cm × Výška 28 cm × Šířka 12 cm
Vlastnosti:
– Matná struktura, patina časem
– Dva samostatné zipové oddíly
– Kožený ramenní popruh
– Popruh pro upevnění na kufr (trolley sleeve)
– Kvalitní kovové zipy a kování
– Samostatná přihrádka na notebook s přepážkou
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Určení: | Pánské |
| Rozměry (D × V × Š): | 40 x 28 x 12 cm |
| Hmotnost (kg): | 1,4 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Velikost notebooku: | 16″, 14" |
| Velikost notebooku (D × V): | 35 x 25 cm |
| Ramenní popruh: | Ano |
| Délka popruhu (cm): | 80-140 |
| Způsob nošení: | Do ruky, Přes rameno |
| Popruh na kufr: | Ano |
| Ochranný sáček: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |













